Samling böcker i blandade ämnen

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER I BLANDADE ÄMNEN, huvudsakligen 1800-tal, bl.a. Berlin, Den svenska farmakopeen, 1849, Lenngren, Skalde-försök, 1819 m.fl. Olika halvfranska band och andra band.

Varierande skick, skador och defekter.

219531

2013-12-06