Tobaksburk tenn

Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn
Tobaksburk tenn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSBURK, tenn, otydliga stämplar, troligen 1700-tal, pärlstavsdekor, höjd 13 cm

Omfattande lagningar och skador, lockknopp troligen ej original

219536

2013-12-06