Reinhold Ljunggern litografi

Reinhold Ljunggern litografi
Reinhold Ljunggern litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Af Chapman vid Skeppsholmen, signerad R Ljunggren, 79/300, färglitografi, 31x52 cm

219576

2013-12-06