Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (född 1910): Kustmotiv med hus, signerad Roland S, 185/350, färglitografi, 28x41cm

219580

2013-12-06