Philp von Schantz litografi
Valmis
2013-12-06
219585
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Tennisboll, signerad och daterad v. Schantz 82, PT , färglitografi, 53x41 cm