Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOLIN, Einar (1890-1976): Skogsvy, signerad Einar Jolin, 224/260, färglitografi, ca 37x55 cm
Zustandsbeschreibung
219592
2013-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner