Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JOLIN, Einar (1890-1976): Skogsvy, signerad Einar Jolin, 224/260, färglitografi, ca 37x55 cm

Zustandsbeschreibung

219592

2013-12-06