Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JONZON, Stig (1913-1987): Kvarnen vid Algutsrum, Öland" signerad och daterad 1961, olja på pannå, 11x41 cm
219595
2013-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här