Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
RACCA, Henry-Edouardo, Frankrike (född 1934): Fiskformad skulptur, trä och metall, sockel av stenart med plakett, signerad RACCA.Henry daterad 1957, höjd ca 63 cm
219607
2013-12-06