Henry Racca skulptur

Henry Racca skulptur
Henry Racca skulptur
Henry Racca skulptur
Henry Racca skulptur
Henry Racca skulptur
Henry Racca skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

RACCA, Henry-Edouardo, Frankrike (född 1934): Fiskformad skulptur, trä och metall, sockel av stenart med plakett, signerad RACCA.Henry daterad 1957, höjd ca 63 cm

219607

2013-12-06