Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 21 dlr, Carl-Harry Stålhane, Berndt Friberg, Gunnar Nylund, Sven Hofverberg, höjd 1,5-20 cm
Stor miniatyrtekanna med nagg och lagning
219636
2013-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här