Stålhane Friberg Nylund mfl miniatyrer

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 21 dlr, Carl-Harry Stålhane, Berndt Friberg, Gunnar Nylund, Sven Hofverberg, höjd 1,5-20 cm

Stor miniatyrtekanna med nagg och lagning

219636

2013-12-06