Helmut Mantel oljemålning
2013-12-06
219656
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MANTEL, Helmut (född 1953): Figurkomposition, signerad EH Mantel, olja på duk, 92x73 cm