Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Kung gyllene Strå - För Svenska Handels Banken", signerad och daterad Forseth, utförd 1957, olja på papper på pannå, 119x65 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador

219668

2013-12-17