Porträtt 1800-tal

Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Porträtt av Sofia Wilhelmina Lönnholm (1816-1883), olja på duk, 34x28 cm, enligt brev målad av Nordgren

219744

2013-12-07