Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Porträtt av Sofia Wilhelmina Lönnholm (1816-1883), olja på duk, 34x28 cm, enligt brev målad av Nordgren
219744
2013-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här