Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANSSON, Berta (1910-94): Hässjor, monogramsignerad och daterad BH -43, olja på pannå, 50x67 cm

219771

2013-12-07