Kurt Carendi oljemålning

Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARENDI, Kurt (1905-1971): Präst, signerad Carendi, olja på duk, 45x35 cm

219779

2013-12-07