Lowell Nesbitt färgetsning

Lowell Nesbitt färgetsning
Lowell Nesbitt färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NESBITT, Lowell (1933-1993): Tulpan, signerad o daterad L Nesbitt 1974, 68/100, färgetsning, 57x94 cm

219789

2013-12-07