Carl Kwitschala akvarell
2013-12-07
219808
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KWITSCHALA, Carl: Blomsterstilleben, signerad C Kwitschala, akvarell, höjd ca 60x49 cm