Audemars Piguet herrarmbandsur
Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AUDEMARS PIGUET, Royal Oak Day Date Moonphase, referens 25594SA.OO.0789SA, automatiskt herrarmbandsur med kalender, 1990-tal, verk AP caliber 2324/2825, 45 jewels, våffelmönstrad urtavla, datum, veckodag och månfas, boett med oktogonal urglasring och integrerad armlänk av guld och stål, diameter 36 mm, i originalbox med äkthetsintyg, service oktober 2012
Bruksslitage, urtavlan med obetydliga fläckar
219816
2014-04-27