Audemars Piguet herrarmbandsur

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

AUDEMARS PIGUET, Royal Oak Day Date Moonphase, referens 25594SA.OO.0789SA, automatiskt herrarmbandsur med kalender, 1990-tal, verk AP caliber 2324/2825, 45 jewels, våffelmönstrad urtavla, datum, veckodag och månfas, boett med oktogonal urglasring och integrerad armlänk av guld och stål, diameter 36 mm, i originalbox med äkthetsintyg, service oktober 2012

Bruksslitage, urtavlan med obetydliga fläckar

219816

2014-04-27