Bordspendyl 1800-tal John Harris
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIBLIOTEKSUR, England 1800-talets första hälft, verk och urtavla märkta John Harris, London, grahamsgång, helslag, fodral av mahogny, höjd 38 cm
Urtavlan med smärre slitage, baksidan saknar mindre listbit
219860
2013-12-07