Bordspendyl 1800-tal John Harris

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIBLIOTEKSUR, England 1800-talets första hälft, verk och urtavla märkta John Harris, London, grahamsgång, helslag, fodral av mahogny, höjd 38 cm

Urtavlan med smärre slitage, baksidan saknar mindre listbit

219860

2013-12-07