Gunnar Johansson oljemålning

Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Gunnar (1917-2000): "Fågelmannen-Risbäraren, signerad, G. Johnsson, olja på duk, 27x25,5 cm

219890

2013-12-07