Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): Stilleben med vinflaskor, signerad och daterad Bror Ingemar -54, olja på duk uppfodrad på pannå, 28x37 cm

219894

2013-12-07