Lennart Sjögren oljemålning

Lennart Sjögren oljemålning
Lennart Sjögren oljemålning
Lennart Sjögren oljemålning
Lennart Sjögren oljemålning
Lennart Sjögren oljemålning
Lennart Sjögren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖGREN, Lennart (född 1930): "Vingar", signerad och daterad L Sjögren -66, olja på duk, 38x69 cm

219919

2013-12-07