Roberto Torregiani oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORREGIANI, Roberto (född 1945): 2 st, "Figuration" "L Angegiolo", signerade a tergo samt en signerad på framsidan, tempera/olja på pannå, ca 35x27 vardera

219937

2013-12-07