Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖRJESSON, Agnes (1827-1900): Sydländsk flicka, monogramsignerad och daterad AB 1886, olja på pannå, 25x19 cm
Pannå med sprickor
219945
2013-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här