Agnes Börjesson oljemålning

Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖRJESSON, Agnes (1827-1900): Sydländsk flicka, monogramsignerad och daterad AB 1886, olja på pannå, 25x19 cm

Pannå med sprickor

219945

2013-12-07