Stig Lindberg lergodsplattor

Stig Lindberg lergodsplattor
Stig Lindberg lergodsplattor
Stig Lindberg lergodsplattor
Stig Lindberg lergodsplattor
Stig Lindberg lergodsplattor
Stig Lindberg lergodsplattor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LERGODSPLATTOR, 2 st, glaserat lergods, signerade Stig L, a tergo numrerade 23/40 resp 30/40, 10,5x59 resp 27,5x27,5 cm

219970

2013-12-07