Einar Jolin färglitografi
2013-12-08
219991
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 149/360, färglitografi, 46x55 cm