Ingrid Vang Nyman litografier

Ingrid Vang Nyman litografier
Ingrid Vang Nyman litografier
Ingrid Vang Nyman litografier
Ingrid Vang Nyman litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VANG NYMAN, Ingrid (1916-1959): (2) Söderhavsmotiv, signerade Vang, 122/200 resp 54/200, färglitografier, 28x37 cm

Gulnader, 1 med fuktskada

219998

2013-12-07