Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, jugend, stengods, Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, 1908, motiv av blommor, signerad samt daterad, höjd 23 cm
Obetydligt nagg vid fotring
220027
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här