Vas Wennerberg

Vas Wennerberg
Vas Wennerberg
Vas Wennerberg
Vas Wennerberg
Vas Wennerberg
Vas Wennerberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, jugend, stengods, Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, 1908, motiv av blommor, signerad samt daterad, höjd 23 cm

Obetydligt nagg vid fotring

220027

2013-12-08