Frans Gard oljemålning
2013-12-08
220035
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GARD, Frans (1892-1978): Skärgårdsmotiv med tallar, sign. F Gard, olja på duk, 69x101 cm