Knivar kruthorn

Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn
Knivar kruthorn

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 6 st, KRUTHORN, FÄLLKNIV, 1900-talets första hälft, kruthorn 1800-tal

Slitage

220049

2013-12-10