Cellostråke

Cellostråke
Cellostråke
Cellostråke
Cellostråke

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CELLOSTRÅKE, signerad H A Stöhr, längd ca 72 cm, vikt ca 75,5 g

Lagning

220052

2013-12-08