Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CELLOSTRÅKE, signerad H A Stöhr, längd ca 72 cm, vikt ca 75,5 g
Lagning
220052
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här