Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCROLL, 1900-talets första hälft, Kina, figurkomposition, blandteknik, baksida med påskrift, bredd ca 67 cm

Smärre skador, slitage

220055

2013-12-08