Carl Fredrik Reuterswärd lackvarell
2013-12-08
220066
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Lovers knot", signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -92, lackvarell på papp, 72x48 cm