Carl Fredrik Reuterswärd lackvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Lovers knot", signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd -92, lackvarell på papp, 72x48 cm

220066

2013-12-08