Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Vårlandskap, signerad och daterad Ejnar Kohlman 1953, olja på duk, 52x62 cm
220119
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här