Satsbord 1900-tal

Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal
Satsbord 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, kannelerade ben, höjd 46-51 cm

Bruksslitage

220121

2013-12-08