Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, kannelerade ben, höjd 46-51 cm
Bruksslitage
220121
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här