Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIBICHOVA, Zdena (Tjeckoslovakien, 1933-1991): "La Famille dans un photo atelier", objekt, signerad och daterad 1969, 28x28 cm
220155
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här