Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE, Cornelis G van Beverloo (född 1922): Komposition med kvinna och fågel, signerad och daterad Corneille -89, 83/140, färglitografi, 115x82 cm

220163

2013-12-08