Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNEILLE, Cornelis G van Beverloo (född 1922): Komposition med kvinna och fågel, signerad och daterad Corneille -89, 83/140, färglitografi, 115x82 cm
220163
2013-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här