J I Berg oljemålning

J I Berg oljemålning
J I Berg oljemålning
J I Berg oljemålning
J I Berg oljemålning
J I Berg oljemålning
J I Berg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Separation" monogramsignerad och daterad JIB, olja på duk, 64x82 cm

220172

2013-12-08