M Andersson "Carmen"
2013-12-08
220179
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Carmen", signerad Mårten A, 145/350, färglitografi, 39x50 cm