Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALGRUPP, 11 dlr, rokokostil, bonad ek, 1900-tal, bestående av: 8 stolar, 2 karmstolar samt bord med 2 iläggsskivor (40 cm), bordets höjd 78, 110x140 cm
Bruksslitage, repor
220181
2013-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här