Stolar och taburett

Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett
Stolar och taburett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, TABURETT, sengustaviansk stil, 1900-tal, dekor i form av fleuroner och kannelerade ben

Klädsel flöäckar och slitage, slitage

220187

2013-12-09