Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Syrénbukett, otydligt signerad, olja på pannå, oval form, 80x58 cm

Ramen skadad

220199

2013-12-09