Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Syrénbukett, otydligt signerad, olja på pannå, oval form, 80x58 cm
Ramen skadad
220199
2013-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här