Carl-Anton oljemålning

Carl-Anton oljemålning
Carl-Anton oljemålning
Carl-Anton oljemålning
Carl-Anton oljemålning
Carl-Anton oljemålning
Carl-Anton oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL-ANTON, Axelsson (född 1933): Kustmotiv, signerad Carl Anton, olja på duk, 55x135 cm

220213

2013-12-09