Matgrupp Carl Malmsten "Calmare Nyckel"

Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten
Matgrupp Carl Malmsten

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, Carl Malmsten, "Calmare Nyckel", ek, skyltmärkta, bestående av: bord, 8 stolar, bordets mått höjd 74, diameter 118, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm medföljer

Smärre ytskador, bruksslitage

220218

2013-12-09