Besticksschatull

Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull
Besticksschatull

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICKSSCHATULL, 1800-tal, mahognyfanér med hjultrissor i mässing, höjd 77, 89x48, infälld platta Elkington&Co, silversmiths, London, nyckel finns

Skador

220228

2013-12-09