Karl Gustav Holmberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

HOLMBERG, Karl Gustav (1916-1994): Stilla hav, signerad KG Holmberg, olja på pannå, 33x41 cm

220257

2013-12-09