Klubbat för:
700 SEK
1 200 SEK
TELEFONER, 1 par, 1900-talets första hälft, märkta "Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn" respektive "Telegrafverkets Verkstad Stockholm"
Slitage, taltratt saknas, ej funktionstestade
220284
2013-12-09