Bordstelefoner

Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

TELEFONER, 1 par, 1900-talets första hälft, märkta "Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn" respektive "Telegrafverkets Verkstad Stockholm"

Slitage, taltratt saknas, ej funktionstestade

220284

2013-12-09