Skulpturer i keramik Sonja

Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja
Skulpturer i keramik Sonja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 3 st., keramik, Sonja keramik Södra Sandby Öland, varav en signerad, höjd 31-50 cm

Smärre nagg på näsan samt näbben

220300

2013-12-09