Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 3 st., keramik, Sonja keramik Södra Sandby Öland, varav en signerad, höjd 31-50 cm
Smärre nagg på näsan samt näbben
220300
2013-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här