Flygelduk dukar

Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar
Flygelduk dukar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLYGELDUKAR, 2 st, siden, DUKAR, 2 st, 1900-talets första hälft

Slitage, fläckar

220340

2013-12-09