Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLYSTER, gustaviansk, för 3 ljus, förgylld mässing med marmorfot, höjd 56 cm

Skador, prismor saknas, kompletterad,

220343

2013-12-09